|
Sam jesteś BUC i dupcys farmazony nie zdając sobie nawet sprawy jak bardzo, przy tym nie jesteś ani trochu zabawny, a ŻAŁOSNY, na dodatek nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz: mylisz Bitona z Beto, Małeckiego z Sarkim i Urygę z Marcelo (może będziesz kojarzyć to nazwisko), masz jakieś urojenia na temat gry poszczególnych zawodników, które nigdy nie miały miejsca.
Co najgorsze nie wiesz o której Wiśle piszesz i mylisz ją z Petrochemią...
I tym optymistycznym akcentem kończę tę dyskusję ze ślepym o kolorach.
|