Frydrych jest 'niezły'? To jak opiszesz takiego Kostala?
Próbujesz śmieszkować i słabo Ci to wychodzi. Masz wybitnie zero-jedynkowe spojrzenie na historie, to po drugie. Ciekaw jestem jakie zabawne przezwiska znajdziesz dla całej rzeszy innych wychowanków, którzy nie byli Błaszczykowskimi i Brożkami.
Jesteś przykładem kibica, którego nie życzę ani Pasiakom ani żadnej innej drużynie. Buc, który myśli, że jest.śmieszny, a jest żałosny. Typ osoby, która drugą osobę najpierw wysmaruje gównem, a później stanie na środku ulicy i będzie pokazywać palcem obsmakrując się ze śmiechu.
Tyle. Nie ma sensu dyskusja. Siema.