Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87170
Stary 22.01.2021, 18:43
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
łot? Przecież ja kpiłem z BETO bo to obok Christova najsłabszy "napadzior" od 1995roku u nas

Może o Bitona Ci chodzi?
Nie BITON a BETO, znów coś pomieszałeś :]




Dobrze masz tutaj nazwisko bo zaraz się zapiszesz na śmierć :

Na dzień dzisiejszy, na możliwości naszej kadry i warunki finansowe: FRYDRYCH (początkowo miałem pisać KLEMENZ, ale przypomniałem sobie, że całkiem niedawno pisałem o nim SOLIDNY)
Frydrych jest 'niezły'? To jak opiszesz takiego Kostala?

Próbujesz śmieszkować i słabo Ci to wychodzi. Masz wybitnie zero-jedynkowe spojrzenie na historie, to po drugie. Ciekaw jestem jakie zabawne przezwiska znajdziesz dla całej rzeszy innych wychowanków, którzy nie byli Błaszczykowskimi i Brożkami.

Jesteś przykładem kibica, którego nie życzę ani Pasiakom ani żadnej innej drużynie. Buc, który myśli, że jest.śmieszny, a jest żałosny. Typ osoby, która drugą osobę najpierw wysmaruje gównem, a później stanie na środku ulicy i będzie pokazywać palcem obsmakrując się ze śmiechu.

Tyle. Nie ma sensu dyskusja. Siema.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując