Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87169
Stary 22.01.2021, 18:34
dziki napisał(a):Wyświetl post
...


I równolegle wspominasz Beto, który zagrał tych dobrych spotkań z trzy i poleciał samolotem z biletem w jedną stronę gdziekolwiek? Ten sam Beto, który był u nas jak gwiazdka na niebie i tyle samo miał wkładu w nasze wyniki?
....'.
łot? Przecież ja kpiłem z BETO bo to obok Christova najsłabszy "napadzior" od 1995roku u nas

Może o Bitona Ci chodzi?
Nie BITON a BETO, znów coś pomieszałeś :]



dziki napisał(a):Wyświetl post
Czyli? Jakieś nazwiska?
Dobrze masz tutaj nazwisko bo zaraz się zapiszesz na śmierć :

Na dzień dzisiejszy, na możliwości naszej kadry i warunki finansowe: FRYDRYCH (początkowo miałem pisać KLEMENZ, ale przypomniałem sobie, że całkiem niedawno pisałem o nim SOLIDNY)

Odpowiedz cytując