azor napisał(a):

|
Wiesz, że idąc Twoim pokręconym tokiem rozumowania, Małecki również do tego grona powinien się zaliczyć? Czy jednak bożyszcze patoli ma wyjątkowe traktowanie?
|
Nie mówie, że nie, wiadomo jaki charakter miał Małecki, wiadomo co mówił. Dał nam więcej niż płoczczanin.
Szkoda zaśmiecać teamt, pisałem wielokrotnie: STOP KOMPLEKSIARZOM - alanik zdobył w całej karierze 2 brami z czego 4 przeciwko nam :] - to takie abstrakcyjne liczby (niezgodne z rzeczywistością, aby znów ktoś nie zaczął wytykać), aby ukazać nadmuchanie kompleksu, PISAŁEM: miał 1000 okazji, aby udowodnić swoją wartość, to musiał robić to wtedy kiedy .. wiadomo :] i nie chodzi mi o jego bramki przeciwko nam - O CAŁOKSZTAŁT - nie uważam go za Wiślaka i uj mnie to intersi co tam psioczycie - Stawarczyk też jest wychowankiem w takim razie...