Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87149
Stary 22.01.2021, 09:47
Chyba nie można zbyt wiele się spodziewać po kimś kto w prymitywny sposób obraża byłych piłkarzy.
Ostatnio widziałem też orła który na shoutboxie pisał małpecki.
Wstyd mi za was chłopcy.
Odpowiedz cytując