LucjuszWielki napisał(a):

|
heh tak jestem pejsarzem bo nie uważam anala za bohatera narodowego :/ ludzie zejdźcie na ziemie.
|
tak wiele osób powiedziało ci, że nie fair jest mówienie o kimś "anal" , zwłaszcza o byłym wiślaku. ale ty wolisz iść w zaparte.
Słabo to świadczy o Twojej inteligencji