Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87143
Stary 21.01.2021, 19:56
Nie chce się wcinać w dyskusje. Akurat uważam, że Alana nie powinnismy obrażać bo na to nie zasłużył. Po prostu kopał się po czole najlepiej jak potrafił. Ale jeżeli ktoś widzi Alana z powrotem u Nas to chyba jest po.......ony. No sorry albo idziemy do przodu albo ciagle będziemy trwali w marazmie. Aż przyjdzie taki czas gdy będziemy grali sparingi z bardzo silnym przeciwnikiem typu Wyspy Owcze bo jacyś pasterze z dalekich stepów bedą zupełnie nie osiągalni. Ale bedą tacy osobnicy którzy bedą widzieli Alana w drużynie. To po kiego grzyba było zatrudniać Hyballe ? Trzeba było wziasc wesołego Tadka było by i śmiesznie i tragicznie
Odpowiedz cytując