kristos napisał(a):

|
Myślę że, już nigdy nie pokażesz się na tym forum.
|

tylko tak skomentuje ten wpis
Dziwne jest to, że gość grając przeciwko nam wspinał się na kompleksie na wyżyny umiejętności, wsadzając noż w plecy, podobnie jak Stawarczyk (z tym że on noża nie wbijał

a w innych okolicznościach kopał się po czole.
Nie chcę tego typa widzieć nigdy więcej na R22 i tyle w temacie,
nienawidzę kompleksiarzy, którzy chcą się komuś odegrać za swoją nieporadność.
Ogryzek napisał(a):

Czy Alan rzucił naszą koszulkę o ziemię? Nie szanował naszych barw jak Surma?
To że jest słaby/dobry piłkarz nie znaczy że można tak pisać o naszym wychowanku. Anal tak mógł napisać parch, nie kibic Wisły. Zamiast "robić z siebie jarząbka" wykasuj to co napisałeś. Szanujmy się
|
Sory, ja mu nie zapomnę kompleksiarstwa. Gość, nie reprezentował naszych barw tak jak powinny być traktowane. Nie chce nawet już ciągnąć tego tematu.
Miał 1000 okazji by godnie reprezentować Wisłe - WISŁA ponad wszystko. Jak czytam jeszcze niektóre komentarze proponujące powrót tego zawodnika to mi się słabo robi.