Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87135
Stary 20.01.2021, 23:13
kristos napisał(a):Wyświetl post
Myślę że, już nigdy nie pokażesz się na tym forum.
tylko tak skomentuje ten wpis

Dziwne jest to, że gość grając przeciwko nam wspinał się na kompleksie na wyżyny umiejętności, wsadzając noż w plecy, podobnie jak Stawarczyk (z tym że on noża nie wbijał a w innych okolicznościach kopał się po czole.

Nie chcę tego typa widzieć nigdy więcej na R22 i tyle w temacie, nienawidzę kompleksiarzy, którzy chcą się komuś odegrać za swoją nieporadność.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czy Alan rzucił naszą koszulkę o ziemię? Nie szanował naszych barw jak Surma?

To że jest słaby/dobry piłkarz nie znaczy że można tak pisać o naszym wychowanku. Anal tak mógł napisać parch, nie kibic Wisły. Zamiast "robić z siebie jarząbka" wykasuj to co napisałeś. Szanujmy się
Sory, ja mu nie zapomnę kompleksiarstwa. Gość, nie reprezentował naszych barw tak jak powinny być traktowane. Nie chce nawet już ciągnąć tego tematu.
Miał 1000 okazji by godnie reprezentować Wisłe - WISŁA ponad wszystko. Jak czytam jeszcze niektóre komentarze proponujące powrót tego zawodnika to mi się słabo robi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.01.2021 o godz. 23:20.

Odpowiedz cytując