siara napisał(a):

|
Ciekawe , czy Kuba po odejściu Brzęczka, będzie miał motywację do dalszej gry i walki z kontuzjami...Miał cel.....zagrać na Mistrzostwach...
|
Też się nad tym zastanawiałem,jeszcze kwestia ewentualnego oficjalnego pożegnania Kuby z kadrą.
Dziwi mnie fakt, najeżdzania od pewnego czasu na Bashę, wiadomo, że większość grajków mieliśmy w dołku formy, ale jeszcze nie tak dawno, chyba nikt nie wyobrażał sobie środka bez Bashy.