Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22859
Stary 20.01.2021, 22:50
siara napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe , czy Kuba po odejściu Brzęczka, będzie miał motywację do dalszej gry i walki z kontuzjami...Miał cel.....zagrać na Mistrzostwach...
Też się nad tym zastanawiałem,jeszcze kwestia ewentualnego oficjalnego pożegnania Kuby z kadrą.

Dziwi mnie fakt, najeżdzania od pewnego czasu na Bashę, wiadomo, że większość grajków mieliśmy w dołku formy, ale jeszcze nie tak dawno, chyba nikt nie wyobrażał sobie środka bez Bashy.

Odpowiedz cytując