|
W pierwszej polowie calkiem niezle. W drugiej przede wszystkim murawa była zabawna, bo widać było ogromne problemy z tym, żeby zmieniać kierunek biegu i się nie wypierdzielić gdzieś. Poza tym zestawienie też mocno zabawne, szczegolnie w drugiej polowie.
Buksa na boku nieźle, bardzo fajnie Szocik i Starzynski. Savic nieźle wszedł w połowę, ale widać było, że z czasem coraz gorzej - zgaduje, że też go murawa zjadła, jak Zhukova, który co chwile lądował korkiem do połowy w ziemi. Hoyo miał pecha przy pierwszej bramce, drugiej nie dojrzałem co tam się podziało.
Life is short. Wear your passion!
|