LucjuszWielki napisał(a):

|
Carlos i Chuca plus Abramowicz i Beci są pierwszymi do odstrzału ... a Klemenz wylatuje :/ Boguski więcej daje bo potrafi zagrać na każdej pozycji niż 4rej wymienieni panowie.
|
Wszyscy wymienieni są równie kiepscy, ale akurat jego ktokolwiek za cokolwiek chce kupić więc może odejdzie.
Jeszcze przydaliby się jacyś chętni na tych których wymieniłeś plus Niepsuja, Mehremica, wiecznie połamanych Maka i Bashę.. to tak na początek drogi ku lepszym czasom.