Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87131
Stary 19.01.2021, 16:14
Uryga, o ile dobrze pamiętam, był z klubem związany od dzieciaka i przez lata robił swoje, a na koniec dowiedział się, że nie klub nie przedłuży z nim kontraktu z mediów. A teraz lżą go kibice Wisły na samą myśl, że mógłby wrócić jako uzupełnienie składu (pomijam to, czy to realne, czy Wisła chce, czy Uryga chce). Ludzie, takie prostactwo nie przystoi, zwłaszcza wobec takich zawodników jak Uryga.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując