LucjuszWielki napisał(a):

|
Dlaczego? Za Surmę nie było banów a teraz niby czemu?
|
Czy Alan rzucił naszą koszulkę o ziemię? Nie szanował naszych barw jak Surma?
To że jest słaby/dobry piłkarz nie znaczy że można tak pisać o naszym wychowanku. Anal tak mógł napisać parch, nie kibic Wisły. Zamiast "robić z siebie jarząbka" wykasuj to co napisałeś. Szanujmy się
