Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
87121
19.01.2021, 07:05
Co wy macie z tym że " Klemenz słabo gra głową" ? Do jego zwrotnosci i wyprowadzania piłki się można doczepić ale przecież dobra gra głową to jego główny atut, nie pamiętam żeby przegrał z kimś główkę
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou