skarabeus napisał(a):

Jesli Wisla ma sie rozwijac to tacy zawodnicy jak Klemenz musza byc zastepowani lepszymi.
Do wziecia Furman. Nie wiem ile sobie zyczy, ale do takiej gry jak chce Hyballa zawodnik ideolo.
|
Zgadzam się, ale właśnie ma przyjść ten lepszy. Czy Mehremic taki jest?
crux.a napisał(a):

|
to nie jest forum dla poważnych ludzi
|
To pokazuje jak bardzo cenię tego grajka, który wtopił nam kilkanaście spotkań, a jak trza było się odegrać to na kompleksie i zawiści kantem głowy wturlał dwie podobne bramki ha-tfu NIE DLA URYNY czy tym bardziej FURMANA. Nazywanie uryny Wiślakiem to obraza dla tego klubu, dla Kuby, dla prawdziwych kibiców. Taki z niego "Wiślak" jak z tego małego młodego kilakanaście lat temu, Zająca? czy jak mu tam? coś chciał romansowac z koroną czy tam sandecją nowy sącz.
Też wole Boguskiego.