forthy napisał(a):

Co Ty masz za fetysz z Klemenzem, że skamlesz za takim nieudacznikiem w kolejnych tematach? Jeden z najgorszych zawodników w historii Wisły. Upośledzony w ofensywie i popełniający babol za babolem w obronie. 2-3 mecze mu w Wiśle wyszły, a raczej stojącemu za nim bramkarzowi.
Bardzo dobrze, że odchodzi, wolałbym juniorów zamiast niego w drużynie.
|
Uważam, że jest w uj solidny jak na nasze możliwości, a to że grał razem z Janickim nie oznacza, że babole puszczał.
Jeszcze nie widziałem słowa krytyki nt Czecha, który przy bramkach przegrywał pozycję czy to główkową czy był nawijany jak dwa ostatnie gole w sparingu.
Czech jest Dobry, Hebert bardzo dobry, Klemenz solidny, a Janicki słaby - tak to widzę.
Jednym z najgorszych był: Fredriksen, Branco i Anal Uryna - jeśli chodzi o obrońców, ktoś jeszcze? Czekaja nei wstawiam bo dopóki nie potłukł się to jako tako wyglądał, na bank lepiej od Uryny.