LucjuszWielki napisał(a):

|
Carlos i Chuca plus Abramowicz i Beci są pierwszymi do odstrzału ... a Klemenz wylatuje :/ Boguski więcej daje bo potrafi zagrać na każdej pozycji niż 4rej wymienieni panowie.
|
I o czymś to ewidentnie świadczy ale to już pewnie zauważył Hyballa. Wspomnianych przez Ciebie piłkarzy najpóźniej w lecie br. nie powinno być na liście płac.