Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87108
Stary 18.01.2021, 13:09
Klemenz zagral przez 1.5 roku moze 5-6 meczy dobrych. Na poczatku tragedia bo wustawiany yl jako pomocnik defensywny. Pomogl utrzymac sie w lidze bo gral poprawnie gdy walczylismy o utrzymanie.
Ja nie mam zalu, ze odchodzi. Zycze mu powodzenia.



Wielu ocenia bo dobrze zagral ostatni mecz. Torche za malo aby zostal.
Odpowiedz cytując