|
Klemenz zagral przez 1.5 roku moze 5-6 meczy dobrych. Na poczatku tragedia bo wustawiany yl jako pomocnik defensywny. Pomogl utrzymac sie w lidze bo gral poprawnie gdy walczylismy o utrzymanie.
Ja nie mam zalu, ze odchodzi. Zycze mu powodzenia.
Wielu ocenia bo dobrze zagral ostatni mecz. Torche za malo aby zostal.
|