Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87104
Stary 17.01.2021, 23:40
Też uważam że Klemenz powinien zostać u nas i niekoniecznie musi grać zawsze w 1 skladzie ale jako stoper nr 3 i przede wszystkim jako zadaniowiec by się nam przydał, cechy wolincjonalne oraz jego siła i twarda gra w pewnych meczach sie napewno przyda a i też nie mamy 2 obrońcy o takiej charakterystyce "skały"jak on tylko raczej szczupłych i chudych stoperów których łatwo przestawić.
Odpowiedz cytując