LucjuszWielki napisał(a):

Abramowicz kulawy zostaje a solidnego Klemenza żegnamy, chyba Kuba go nie lubi - nie ma innego racjonalnego wytłumaczenia.
|
Co Ty masz za fetysz z Klemenzem, że skamlesz za takim nieudacznikiem w kolejnych tematach? Jeden z najgorszych zawodników w historii Wisły. Upośledzony w ofensywie i popełniający babol za babolem w obronie. 2-3 mecze mu w Wiśle wyszły, a raczej stojącemu za nim bramkarzowi.
Bardzo dobrze, że odchodzi, wolałbym juniorów zamiast niego w drużynie.