Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87103
Stary 17.01.2021, 22:18
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Abramowicz kulawy zostaje a solidnego Klemenza żegnamy, chyba Kuba go nie lubi - nie ma innego racjonalnego wytłumaczenia.
Co Ty masz za fetysz z Klemenzem, że skamlesz za takim nieudacznikiem w kolejnych tematach? Jeden z najgorszych zawodników w historii Wisły. Upośledzony w ofensywie i popełniający babol za babolem w obronie. 2-3 mecze mu w Wiśle wyszły, a raczej stojącemu za nim bramkarzowi.

Bardzo dobrze, że odchodzi, wolałbym juniorów zamiast niego w drużynie.
Odpowiedz cytując