Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14669
Stary 16.01.2021, 22:43
O ile pamiętam przecieki medialne, to kasa cała lub prawie cała trafiła do klubu, czemu przez jakiś czas Marzenka zaprzeczała, uznając to za niezły sposób na wytłumaczenie obsuw w wypłatach i mamienie ludzi, że jeszcze chwila i dostaną swoją kasę, wystarczy poczekać. Dopóki po reakcji Włochów nie stanęła pod ścianą i nie musiała przyznać, że brakuje już tylko jakichś drobnych. A kasa z klubu wypłynęła prawie od razu, w tym na pośrednictwo przy transferze, hehe, wiadomych osób.

No ale to tylko plotki złych ludzi. To nie ludzie, to wilki
Odpowiedz cytując