Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7015
Stary 16.01.2021, 21:04
Oglądałem. kondycyjnie super, piłkarsko średnio. Słaby Frydrych Silva Yeboah i Buksa. Tak jak pisał kolega wyżej Boguski w parę minut o niebo lepszy od Savicia. Fajny mecz Szota i Żukowa. Moim zdaniem jest postęp ale wciąż brak napastnika i skrzydłowego.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując