|
Oglądałem. kondycyjnie super, piłkarsko średnio. Słaby Frydrych Silva Yeboah i Buksa. Tak jak pisał kolega wyżej Boguski w parę minut o niebo lepszy od Savicia. Fajny mecz Szota i Żukowa. Moim zdaniem jest postęp ale wciąż brak napastnika i skrzydłowego.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|