|
Moim zdaniem zdominowaliśmy rywala kondycyjnie. Do 90 minuty na pełnych obrotach. Zilina przez większośc gry zamknięta na 30 metrze. Natomiast to jak wychodzili z pod naszego pressingu na spokoju oraz to jak groźnie kontrowali robiło wrażenie. Kultura gry po ich stronie. U nas chaos i dużo strat w ofensywie. Bramka stracona pechowa po podaniu bramkarza mehremic się poślizgnął. Mieliśmy też sporo sytuacji. Dużo marnowaliśmy wrzutek (były za niskie nie przechodziły pierwszego obrońcy). Nad tym bym popracował.
Ogólnie widać że jest coraz lepiej. Potrzeba troszkę wzmocnić skład i będzie dobrze. Niech pracują dalej.
|