Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7012
Stary 16.01.2021, 18:55
Trzeba brać poprawkę na warunki, znaczy ślisko . I ciężkie nogi. Reasumując w porównaniu do zaszłej rundy jest dużo lepiej. Do przynajmniej moich oczekiwań dużo brakuje, ale jak powiedziałem idziemy do przodu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując