|
Biegali walczyli od początku do końca, piłkarsko lepsi Słowacy, a ten ich napastnik co wziął na zamach Frydrycha jak przedszkolaka to mógłby u nas grać.
Widać że na razie nacisk na treningach jest na motorykę, bo w ataku wolna amerykanka. Yeboach słabo, Forbes słabo, nieźle Plewka i Savic. Bramki stracone po pechowych błędach.
Idziemy do przodu...
|