Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7009
Stary 16.01.2021, 16:28
Biegali walczyli od początku do końca, piłkarsko lepsi Słowacy, a ten ich napastnik co wziął na zamach Frydrycha jak przedszkolaka to mógłby u nas grać.

Widać że na razie nacisk na treningach jest na motorykę, bo w ataku wolna amerykanka. Yeboach słabo, Forbes słabo, nieźle Plewka i Savic. Bramki stracone po pechowych błędach.

Idziemy do przodu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując