Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
87072
14.01.2021, 21:41
Po co nam kolejny obrońca?
Wygląda na szrot... nic ciekawego...
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...18063991025671
Ostatnio edytowane przez Cycu : 14.01.2021 o godz. 21:51.
Gegenpressing!
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu