Nigdzie nie pisałem, że nie można podpisać kontraktu z takim zawodnikiem, a wspominałem jedynie, że gdyby Wisła miała możliwość podpisania umowy z Buksą, to by ją podpisała (a dlaczego nie miała możliwości, to już się pewnie wypowie szczegółowo klub, jeśli Buksa tej umowy nie podpisze, gdy już osiągnie pełnoletność).
Co do drugiego cytatu, to chyba jednak Ty chlapnąłeś o dwa piwka za dużo, bo jak widzę masz problem, by czytać ze zrozumieniem, tworząc w głowie jakieś dziwne teorie
W którym momencie mojego posta widzisz jakieś nawiązania do "Olka 2023"? Jedyne, co chciałem przekazać, wspominając o hejcie, to to, że gdyby klub nie podpisał z Olkiem umowy do czerwca 2021 roku jak radzisz (czyli jaśniej pisząc gdyby Wisła zrezygnowała z chłopaka), to pewnie zdecydowana większość kibiców - łącznie z Tobą - miałaby klubowi za złe, że oddali Olka bez walki... To nie jest żadna linia obrony klubu, tylko zwyczajne, moje, stwierdzenie.