Konrad, naprawdę uważasz, że była możliwość podpisania kontraktu, ale Wisła postanowiła sobie utrudnić sprawę i poczekać do stycznia?
Żeby podpisać umowę potrzeba woli obu stron, to po pierwsze. Po drugie - przypominam o klauzulach, które w tej wynegocjowanej w lecie umowie się znalazły.