Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26944
Stary 14.01.2021, 10:06
Konrad, naprawdę uważasz, że była możliwość podpisania kontraktu, ale Wisła postanowiła sobie utrudnić sprawę i poczekać do stycznia?

Żeby podpisać umowę potrzeba woli obu stron, to po pierwsze. Po drugie - przypominam o klauzulach, które w tej wynegocjowanej w lecie umowie się znalazły.
Odpowiedz cytując