|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
#7006

14.01.2021, 00:03
|
BlurgH napisał(a): 
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sze-zwyciestwo
Z mojego w pełni amatorskiego punktu widzenia: Nasze rezerwy przy wsparciu chłopaków z CLJ zgniotły III ligowca. Podhale coś tam próbowało, ale poza może jedną sytuacją, niewiele z tego wynikło. Jeśli - nawiązując do słów Lisa z ostatniego wywiadu - tak ma wyglądać brak świeżości po ciężkich treningach, to naprawdę wyglądało to bardzi przyzwoicie. Noga Beciraja z początku meczu ma szansę stać się memem...
|
co z ta noga ? 
|
|