Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7006
Stary 14.01.2021, 00:03
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...sze-zwyciestwo
Z mojego w pełni amatorskiego punktu widzenia: Nasze rezerwy przy wsparciu chłopaków z CLJ zgniotły III ligowca. Podhale coś tam próbowało, ale poza może jedną sytuacją, niewiele z tego wynikło. Jeśli - nawiązując do słów Lisa z ostatniego wywiadu - tak ma wyglądać brak świeżości po ciężkich treningach, to naprawdę wyglądało to bardzi przyzwoicie. Noga Beciraja z początku meczu ma szansę stać się memem...
co z ta noga ?
Odpowiedz cytując