Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22849
Stary 13.01.2021, 08:58
Gwoli ścisłości KGHM to też górnictwo. Jeśli już piszesz o dokładaniu do górnictwa to sprecyzuj, że chodzi o górnictwo podziemne węgla kamiennego do celów energetycznych.

Eot
Odpowiedz cytując