Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22847
Stary 12.01.2021, 23:12
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Jestem przeciwny dokładaniu do pasibrzuchów... to nie rozwija tylko rozleniwia... Górnictwo, Stocznie, TVP żyją tylko dzięki kroplówce z naszych podatków....

Pokaż mi kluby które dzięki gminnej kroplówce zagrały cokolwiek w pucharach? maja stały dopływ pieniędzy więc po co się starać dla kibiców?

Szanuje Wisłę Kraków która pomimo braku miejskiej kroplówki wychodzi na prostą! To rozwija i to dzięki brakuje tej kasy kibice wsparli klub w ciężkich czasach i wspierają dalej.
Pamietaj tez ze za panstwowa gotowka idzie tez inny bagaz jak udostepnienie lozy dla oficjeli, zatrudnienie szwagra na etat czy kupienie systemu u dostawcy xyz. W dluzszej perspektywie to po prostu nieoplacalne

Odpowiedz cytując