kopaczoholik napisał(a):

Jestem przeciwny dokładaniu do pasibrzuchów... to nie rozwija tylko rozleniwia... Górnictwo, Stocznie, TVP żyją tylko dzięki kroplówce z naszych podatków....
Pokaż mi kluby które dzięki gminnej kroplówce zagrały cokolwiek w pucharach? maja stały dopływ pieniędzy więc po co się starać dla kibiców?
Szanuje Wisłę Kraków która pomimo braku miejskiej kroplówki wychodzi na prostą! To rozwija i to dzięki brakuje tej kasy kibice wsparli klub w ciężkich czasach i wspierają dalej.
|
Dlatego miejmy nadzieje że w działaniu długoterminowym dzięki takiemu działaniu osiągniemy "sukces"