Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22846
Stary 12.01.2021, 22:30
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Jestem przeciwny dokładaniu do pasibrzuchów... to nie rozwija tylko rozleniwia... Górnictwo, Stocznie, TVP żyją tylko dzięki kroplówce z naszych podatków....

Pokaż mi kluby które dzięki gminnej kroplówce zagrały cokolwiek w pucharach? maja stały dopływ pieniędzy więc po co się starać dla kibiców?

Szanuje Wisłę Kraków która pomimo braku miejskiej kroplówki wychodzi na prostą! To rozwija i to dzięki brakuje tej kasy kibice wsparli klub w ciężkich czasach i wspierają dalej.
Dlatego miejmy nadzieje że w działaniu długoterminowym dzięki takiemu działaniu osiągniemy "sukces"
Odpowiedz cytując