|
Panowie, możemy tutaj prowadzić wszelakie dysputy i knuć wizje, ale jaka będzie prawda to pokaże nam czas. Mimów wszystko mam nadzieje że Olek jest osobą honorową i wywiąże się z nieformalnej umowy (której obrazem jest chociażby zdjęcie z koszulką.2023)
|