kopaczoholik napisał(a):

Według mnie wspieranie profesjonalnych klubów piłkarskich przez gminy to jest zwykła patologia... Pamiętajmy, że to idzie z naszych podatków!!! Sam wole pójść na mecz, a potem kupić koszulkę za pieniądze których nie weźmie w tym wypadku gmina w podatkach lokalnych.
Spójrzmy na wyniki naszych eklapowych drużyn w pucharach... potem spójrzmy na finansowanie przez gminy... ta kasa jest po prostu przepalana... taka Wisła Płock dostaje hojne wsparcie... a co ona wnosi do rozwoju polskiej piłki? Mamy kolejnych przepłaconych szrotowiczów w lidze...
Działacze dostając hojne datki z gmin stają się tłustymi kotami, którym się po prostu należy... tylko dlatego, że istnieją...
Gdzie tu rozwój piłki? Taki działacz może mieć wyjechane na kibiców i wyniki... Przecież gmina dopłaci z podatków mieszkańców gminy... to po co się starać?!
|
Przecież tak jest praktycznie z kazda SSP (Spolka Skarbu Panstwa) poza Orlenem i KGHM
Dokladasz do Gornictwa
Dokladasz do PKP
Dokladasz do Azotow
Dokladasz do Stoczni
Dokladasz do TVP
Tam wszedzie siedza pasibrzuchy ktore rozp****** nasz hajs. Nie wiem czemu sie tak napinasz o 1% na kluby sportowe.