Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22844
Stary 12.01.2021, 20:00
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Według mnie wspieranie profesjonalnych klubów piłkarskich przez gminy to jest zwykła patologia... Pamiętajmy, że to idzie z naszych podatków!!! Sam wole pójść na mecz, a potem kupić koszulkę za pieniądze których nie weźmie w tym wypadku gmina w podatkach lokalnych.

Spójrzmy na wyniki naszych eklapowych drużyn w pucharach... potem spójrzmy na finansowanie przez gminy... ta kasa jest po prostu przepalana... taka Wisła Płock dostaje hojne wsparcie... a co ona wnosi do rozwoju polskiej piłki? Mamy kolejnych przepłaconych szrotowiczów w lidze...

Działacze dostając hojne datki z gmin stają się tłustymi kotami, którym się po prostu należy... tylko dlatego, że istnieją...
Gdzie tu rozwój piłki? Taki działacz może mieć wyjechane na kibiców i wyniki... Przecież gmina dopłaci z podatków mieszkańców gminy... to po co się starać?!
Przecież tak jest praktycznie z kazda SSP (Spolka Skarbu Panstwa) poza Orlenem i KGHM
Dokladasz do Gornictwa
Dokladasz do PKP
Dokladasz do Azotow
Dokladasz do Stoczni
Dokladasz do TVP
Tam wszedzie siedza pasibrzuchy ktore rozp****** nasz hajs. Nie wiem czemu sie tak napinasz o 1% na kluby sportowe.

Odpowiedz cytując