Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26932
Stary 12.01.2021, 18:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powinien być sprzedany i za 100 tys euro. Po co nam pośmiewisko jak na drugiej stronie błon? (Akcja z wWdowiakiem).

Już Cupiala wyszedł na tym wprost świetnie na unoszeniu się honorem i wojnach z zawodnikami. Do tej pory ich spłacamy.
Tylko kto kupi kota w worku za 100 000, jak za pół roku dostanie go za darmo. To raz.

Natomiast milikowe dla Buksy to nie będzie wojna tylko nagroda za "dotrzymanie słowa"


Miejmy nadzieję ze się chłopak ocknie i dotrzyma zobowiązań bo to dla niego najlepsze wyjście. Odejście w czerwcu za darmo to biznes dla menagera, który chce przejąć kasę za ew transfer dla siebie. Nic więcej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując