Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22843
Stary 12.01.2021, 17:36
Według mnie wspieranie profesjonalnych klubów piłkarskich przez gminy to jest zwykła patologia... Pamiętajmy, że to idzie z naszych podatków!!! Sam wole pójść na mecz, a potem kupić koszulkę za pieniądze których nie weźmie w tym wypadku gmina w podatkach lokalnych.

Spójrzmy na wyniki naszych eklapowych drużyn w pucharach... potem spójrzmy na finansowanie przez gminy... ta kasa jest po prostu przepalana... taka Wisła Płock dostaje hojne wsparcie... a co ona wnosi do rozwoju polskiej piłki? Mamy kolejnych przepłaconych szrotowiczów w lidze...

Działacze dostając hojne datki z gmin stają się tłustymi kotami, którym się po prostu należy... tylko dlatego, że istnieją...
Gdzie tu rozwój piłki? Taki działacz może mieć wyjechane na kibiców i wyniki... Przecież gmina dopłaci z podatków mieszkańców gminy... to po co się starać?!
Odpowiedz cytując