Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22838
Stary 12.01.2021, 12:17
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że żadnemu z tych działaczy nie zależy, żeby być działaczem z krwi i kości, bo oni chcą być działaczami w polskiej piłce. Etatowymi prezesami i dyrektorami z wykształcenia. Podobnie jak piłkarze bez ambicji, którzy myślą, że eklasa, to szczyt świata, albo, że skoro w niej grają, to już czas pokazać swoje umiejętności na zachodzie.

Brakuje pokory ludziom w tym sporcie i świadomości własnych braków.
Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy jadą po obecnym zarządzie, który IMO robi świetną robotę i posiada umiejętności dające nam możliwość przeobrażenia klubu z lat "leśnych dziadków" do współczesnego świata.

Odpowiedz cytując