Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22837
Stary 12.01.2021, 11:23
Tylko, że żadnemu z tych działaczy nie zależy, żeby być działaczem z krwi i kości, bo oni chcą być działaczami w polskiej piłce. Etatowymi prezesami i dyrektorami z wykształcenia. Podobnie jak piłkarze bez ambicji, którzy myślą, że eklasa, to szczyt świata, albo, że skoro w niej grają, to już czas pokazać swoje umiejętności na zachodzie.

Brakuje pokory ludziom w tym sporcie i świadomości własnych braków.
Odpowiedz cytując