Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
14660
12.01.2021, 00:42
R33
napisał(a):
Brlek ma trafić do HNK Osijek. Jak odchodził latem w 2017 r.do Genoi media podawały, że mamy zagwarantowany procent od transferu. Pytanie czy to wypożyczenie w międzyczasie coś zmieniło w tej kwestii.
https://futbol.pl/news/559484_Mial_t...nera_Kolejorza
Ty tu o procentach za kolejny transfer a my w ogóle dostaliśmy hajs od Genui
Bo chodzą słuchy, że nie.
wislak2214
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2214
Znajdź inne posty napisane przez wislak2214