Drozd napisał(a):

Choćby Zlatan do nas przyszedł to przy wizji gry Skowronka kopałby się po czole.
Fatos od pierwszego meczu był wyszydzany ciężko się pozbierać w takich okolicznościach...
|
Na ukojanie skolatanych nerwow codziennie serwowal sobie piwko w hotelowym lobby

Teraz jak jest kwarantanna to nie wiem co robi.