|
heheszki , a w sumie z ich perspektywy: to zawodnik który zna lige sprawdził sie w niej , byl ceniony , wyjechal do jakiejs polski , nie wypalił , wiec moze u nas wróci i sie odbuduje
mało to razy przerabialiśmy ten scenariusz w drugą strone ?
pewnie kibice aktualnego klubu Alona pisza to samo o nas
|