|
Nie no, ja rozumiem oczywiście argumenty za: król strzelców, wygrał nam derby 2017 w domu, plus ta bramka z wolnego na Kauflandzie na 4-0 - ale to był jednak tylko jeden jedyny sezon..
A jak dołożę to jego ogólne rozmemłanie i pierdołowatość i atmosferę odejścia od nas vs nasza Legenda, to ja wybieram Brożka bez najmniejszej wątpliwości.
|