Szneka napisał(a):

|
śmiem twierdzić że mając zdrowego Turgemana od początku sezonu, bylibyśmy na miejscach 1-3. Skoro trwają z Nim rozmowy to znaczy że FBB lub Beciraj odchodzą.
|
Z naszą przedfrydrychową grą z tyłu to na miejscach 1-3 to nie bylibyśmy, choćbyśmy od początku sezonu mieli zdrowego Lewandowskiego
