Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22808
Stary 09.01.2021, 13:08
To Balicki jest jeszcze w ogóle na kontrakcie? masakra, kto tego ananasa wypatrzył i wykupił.

Co do Tugermana to z jednej strony "gorzkie żale" po jego odejściu już chyba zapomniane, zwłaszcza jeśli się przyjrzeć kolejnym miesiącom jego kariery piłkarskiej - czy raczej kariery szpitalnej. Szkło.

A z drugiej strony. To wyraźnie był piłkarz z innego świata, więc w naszej gównolidze mógłby nawet tylko stać w polu karnym i zbytnio się nie przemęczać i do 10 bramek może by dobił. Hyballa mógłby mu dać trochę taryfy ulgowej na treningach bo to jest normalnie inny poziom jak chodzi o umiejętność gry w piłkę - jak Kuba jak Frydrych.

p.s. ja oczywiście jestem fanem Tugermana.
Odpowiedz cytując