|
To Balicki jest jeszcze w ogóle na kontrakcie? masakra, kto tego ananasa wypatrzył i wykupił.
Co do Tugermana to z jednej strony "gorzkie żale" po jego odejściu już chyba zapomniane, zwłaszcza jeśli się przyjrzeć kolejnym miesiącom jego kariery piłkarskiej - czy raczej kariery szpitalnej. Szkło.
A z drugiej strony. To wyraźnie był piłkarz z innego świata, więc w naszej gównolidze mógłby nawet tylko stać w polu karnym i zbytnio się nie przemęczać i do 10 bramek może by dobił. Hyballa mógłby mu dać trochę taryfy ulgowej na treningach bo to jest normalnie inny poziom jak chodzi o umiejętność gry w piłkę - jak Kuba jak Frydrych.
p.s. ja oczywiście jestem fanem Tugermana.
|