Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26919
Stary 08.01.2021, 09:14
Myśle, że klauzula została już wtedy ustalona, całe warunki, kwestia była, że podpis złoży 15 stycznia. Poczekajmy spokojnie zobaczymy za tydzień co Olek zrobi.
Jest przecież opcja, że Olek postąpi honorowo i podpisze, zwyczajnie swoich nowych menagerów informując co i jak, niech się wtedy wykazują i szukają mu klubu. Jasne, że śledząc tę sytuację to jest to trochę wersja życzeniowa z mojej strony. Zobaczymy jednak.
Odpowiedz cytując