|
Myśle, że klauzula została już wtedy ustalona, całe warunki, kwestia była, że podpis złoży 15 stycznia. Poczekajmy spokojnie zobaczymy za tydzień co Olek zrobi.
Jest przecież opcja, że Olek postąpi honorowo i podpisze, zwyczajnie swoich nowych menagerów informując co i jak, niech się wtedy wykazują i szukają mu klubu. Jasne, że śledząc tę sytuację to jest to trochę wersja życzeniowa z mojej strony. Zobaczymy jednak.
|