Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22799
Stary 07.01.2021, 22:22
Tyle, ze tamci uderzali prostym podbiciem z krótkiej nogi i szedł sznit, taki jak w Saragossie. Coś podobnego strzela Ronaldo tyle, że on bardziej liczy na efekt tzw. flota znanego z zagrywki siatkarskiej. A Sadlok to próbuje tak wykopać piątkę żeby wpadła do bramki, to nie są strzały tylko kopnięcia z daleka w stronę bramki.

https://www.youtube.com/watch?v=Rttx06xYVHo
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.01.2021 o godz. 22:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując