Drozd napisał(a):

Kali kali kali kali gooool kali goool kali goool goool goool .
Jak przywalił z wolnego to bramkarz wpadał z piłką do bramki ...
|
Kali,Tata ....takich pilkarzy dzis brakuje.jest 25 metrow ,troche miejsca przymierzam strzelam.A dzis?
podanie,podanie ,i chce sie zesrac zeby wjechac pod bramke,a w 95% i tak gowno z tego jest.Ktory pilkarz dzis strzela z 25 metrow? ,yeti chyba.co ja mowie on ma 10 metrow a i tak kopnie w buraki.