Może i Pazdan rokował bardziej niż Uryga w jego wieku, aczkolwiek mam w pamięci jak w wieku 22 lat był na testach sportowych w Wiśle ale Skorza mu podziękował.
Później gdy Wisła się nim interesowala i trafił do Jagi to też słyszałem "po co on Wiśle". Forum ma dużą bazę danych, może ktoś to nawet odkopie
Teraz jak odejdzie z Płocka idę o zakład że jeśli nie do Wisły, to trafi do dobrego klubu i sobie poradzi.