|
@skarabeus
"Jesli Buksa zachowa sie tak jak wszyscy podejrzewamy, kazdy klub , ktory w przyszlosci bedzie o nim myslal, bedzie wiedzial o wystawieniu Wisly przez Buksow. Nie wiem czy na pewno tego chca."
Nie każdy klub, ale co najwyżej jego następny. Nikt się tak nie będzie zagłębiał, tym bardziej jeśli młody będzie robił furrore i dodatkowo minie wiele lat. Czy Marcelo ktoś wypominał że wystawił Santos dla Wisły? No raczej nie.
Na tej samej zasadzie, czy Wisła weryfikowała dlaczego Mehremic odchodzil z klubów w których grał 10 lat temu? No raczej nie.
|