Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

zasadniczo potwierdza sie to że nie jest on szczegolnym talentem , lecz sie szybciej rozwinął
wymiatał jako 14-15 latek co rodziło nadzieje na przyszłość , teraz jako 18 latek , jest już co najwyżej "niezly"
teksty o Barcelonie czy Realu brzmią jak kiepski żart
|
Może ma większy talent, może mniejszy, ale to pewne, że pod okiem takich fachmanów jak Skowronek to każdy potencjał się zmarnuje, Buksa stracił cały 2020 (podobnie jak Hoyo). Oby Hyballa okazał się trenerem, który potrafi selekcjonować i rozwijać młodzież.. ale pewnie AB już wśród niej nie będzie.